Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

DP 25 Premium - bez zásobníka

DP 25 Štandard

Oceľové kotle na tuhé palivá  DP 25  Štandard sú určené pre spaľovanie drevných peliet o priemere 6 - 8 mm v automatickom režime a v núdzovom režime n... celý popis
2 960,00 €
2 466,67 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:DP25
Kompletné špecifikácie

Oceľové kotle na tuhé palivá  DP 25  Štandard sú určené pre spaľovanie drevných peliet o priemere 6 - 8 mm v automatickom režime a v núdzovom režime na spaľovanie dreva a drevných brikiet max. dĺžky 55 cm.  Nominálny výkon u oceľových kotlov  DP 25 je  5 – 17 kW v automatickej prevádzke a 25 kW pri ručnom prikladaní. Teleso kotla je vybavené duálnym výmenníkom (vertikálny rúrkovnicový a horizontálny  lamelový výmenník), ktorý zaručuje optimálne odovzdávanie tepla do systému. Vysoko kvalitné izolačné materiály minimalizujú teplotné straty a významnou mierou prispievajú k vysokej  tepelnej účinnosti celého zariadenia  je  ­­92,5 % .

  • Horák je vybevený rozmiešavačom spekancov, čím sa predlžuje interval manuálneho prečistenia na 2-4 dni.
  • Automatický prechod z režimu drevo na režim pelety.
  • Možnosť ovládania, regulácie a servisných zásahov cez internet! (EcoNET 3000))
  • Kotle sú vybavené vstavanou chladiacou slučkou a môžu sa použiť v systémoch s núteným obehom ako aj v samotiažnych systémoch.
  • Veľmi priaznivá cena a krátke dodacie lehoty!
  • Kotol uvádza do prevádzky firemný servisný technik!

Samozrejmosťou u nami dodávaných produktov je bezproblémová a úsporná prevádzka, nízke prevádzkové náklady a záruka spoľahlivosti. Všetky nami dodávané energeticky úsporné systémy sú inovatívne a vyrábané s ohľadom na životné prostredie.

Nakódoval OndrejDvorak.com.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.