Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Solárne panely a zostavy
  3. KOMFORT II - solárna zostava

KOMFORT II - solárna zostava

KOMFORT II - solárna zostava

KOMFORT II - solárna zostava Solárna zostava KOMFORT II je určená na celoročnú prípravu teplej úžitkovej vody (TÚV) pomocou slnečných kolektorov (prv... celý popis
2 699,00 €
2 249,17 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:999999
Kompletné špecifikácie

KOMFORT II - solárna zostava

Solárna zostava KOMFORT II je určená na celoročnú prípravu teplej úžitkovej vody (TÚV) pomocou slnečných kolektorov (prvý zdroj tepla). V prípade nepriaznivého počasia je dohrev TÚV realizovaný kotlom ÚK (druhý zdroj tepla), a to prostredníctvom horného výmenníka v dvojvýmenníkovom (bivalentnom) solárnom ohrievači. Existuje aj možnosť dovybaviť ohrievač elektrickou výhrevnou vložkou s termostatom (tretí zdroj tepla). Zostava KOMFORT II počas leta plne zabezbečí potrebu teplej úžitkovej vody v domácnosti pre 4 až 5 člennú rodinu zo slnečnej energie. Počas celého roka nám usporí priemerne 70% celkovej energie potrebnej na ohrev TÚV. V súčasnosti je to najobl'úbenejšia a najviac predávaná solárna zostava na slovenskom trhu vzhl'adom na vynikajúci pomer: Cena - Kvalita - Výkon. Jej prednosti využíva už niekol'ko desiatok spokojných rodín po celom Slovensku a u väčšiny zisky solárnej zostavy prevýšili ich očakávania.
Solárna zostava KOMFORT II (solárny systém) je plne automatická, bezobslužná a obsahuje všetky poistné a ochranné prvky, ktoré moderný solárny systém musí obsahovať. Medzi hlavné patrí automatická ochrana funkčnosti samotného systému pomocou digitálneho regulátora, a to: ochrana kolektorov proti prehriatiu, systém nočného chladenia počas letnej dovolenky, funkcia odsneženia kolektorov. Systém obsahuje ochranu užívatel'ov pred oparením horúcou vodou vd'aka termostatickému zmiešavaciemu ventilu, ktorý do rozvodov teplej vody mieša vždy iba požadovanú maximálnu teplotu. Mechanické poistné a ochranné prvky systému tvoria poistné ventily a expanzná nádoba. Magnéziová anóda slúži ako dodatočná ochrana proti korózii ohrievača.

Nakódoval OndrejDvorak.com.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.